loz-la.pl

O nas

Jesteśmy grupą zapalonych miłośników sportu, którzy postanowili połączyć swoje pasje – sport i pisanie. Nasz zespół składa się z byłych zawodników, trenerów, dziennikarzy sportowych oraz entuzjastów, którzy wspólnie tworzą unikalne i wartościowe treści dla wszystkich fanów sportu.
Sportowy Blog powstał w 2019 roku jako mały projekt dwóch przyjaciół, Michała i Piotra. Obaj byli pasjonatami sportu – Michał był byłym zawodnikiem lekkoatletycznym, a Piotr był trenerem pływania. Początkowo nasz blog skupiał się głównie na tych dwóch dyscyplinach, jednak z czasem zespół się rozrósł, a wraz z nim nasza oferta tematyczna.

Nasza misja

Naszą misją jest dostarczanie najbardziej aktualnych informacji, porad oraz artykułów związanych ze światem sportu. Chcemy inspirować naszych czytelników do aktywnego stylu życia, pomagając im odkrywać różnorodność dyscyplin sportowych oraz ucząc, jak prawidłowo trenować i dbać o zdrowie.

O nas

Nasz zespół

osoba1

Michał

Współzałożyciel bloga, były lekkoatleta, specjalizujący się w biegach średniodystansowych. Michał odpowiada za treści dotyczące lekkoatletyki oraz jest naszym głównym koordynatorem.

osoba2

Piotr

Współzałożyciel bloga, trener pływania z wieloletnim doświadczeniem. Piotr pisze artykuły na temat pływania oraz treningów dla zawodników i trenerów.

osoba3

Katarzyna

Dziennikarka sportowa, która współpracuje z różnymi magazynami i serwisami internetowymi. Kasia zajmuje się tematyką siatkówki oraz koszykówki.

osoba4

Anna

Pasjonatka fitnessu, instruktorka zajęć grupowych. Anna pisze o zdrowym stylu życia, ćwiczeniach oraz motywacji.

Co oferujemy naszym czytelnikom?

Na naszym blogu znajdziesz szeroką gamę treści związanych z różnymi dyscyplinami sportowymi. Oferujemy artykuły dotyczące:

  • Aktualnych wydarzeń sportowych
  • Porad dla sportowców na różnych poziomach zaawansowania
  • Opisów technik i strategii sportowych
  • Recenzji sprzętu i akcesoriów sportowych
  • Wywiadów z ciekawymi postaciami ze świata sportu
  • Zdrowego stylu życia, diety i suplementacji

Dołącz do nas!

Jesteśmy otwarci na współpracę z nowymi autorami, którzy chcą podzielić się swoją pasją i wiedzą na łamach naszego bloga. Jeśli jesteś ekspertem w swojej dziedzinie sportowej lub po prostu chcesz podzielić się swoim doświadczeniem, zapraszamy do kontaktu z nami!

Na portalu sportowym Treningowy Sukces znajdziesz najświeższe wiadomości ze świata sportu, porady dla zawodników i trenerów, analizy meczów. Zostań z nami dłużej! · Wszystkie prawa zastrzeżone