PRZEDSTAWIAM ZATWIERDZONY PRZEZ DZIAŁ SZKOLENIA PZLA SKŁAD KADRY NARODOWEJ B NA ROK 2022

1 ADAMCZEWSKA Zuzanna 21-10-05 K Z/238/18 AZS Łódź
2 BARCEWICZ Daria 30-05-03 K Z/3968/17 AZS Łódź
3 KRAWCZYK Mateusz 10-06-04 M Z/2888/20 AZS Łódź
4 LUBIATOWSKA Małgorzata 19-01-05 K Z/457/19 AZS Łódź
5 NOWAK Natalia 16-10-04 K Z/1955/21 AZS Łódź
6 PIETRZAK Daniel 13-10-04 M Z/659/18 AZS Łódź
7 SZTACHAŃSKA Zuzanna 28-12-01 K Z/4769/15 AZS Łódź
8 WILIŃSKI Jakub 02-06-04 M Z/660/18 AZS Łódź
9 BRACKI Jakub 16-03-03 M Z/3046/17 BKL Bełchatów
10 CHROSTA Filip 27-02-02 M Z/168/16 BKL Bełchatów
11 LEWANDOWSKA Wiktoria 03-09-04 K Z/3529/18 KS Żeglina Sieradz
12 RĘBACZ Paulina 15-04-04 K Z/4077/17 KS Żeglina Sieradz
13 UŁAŃSKI Jakub 23-05-04 M Z/133/19 KS Żeglina Sieradz
14 GANCARZ Mikołaj 14-02-05 M Z/1487/20 LKS Żelazny Opoczno Running Team
15 PETROSYAN Artur 06-01-05 M Z/1488/20 LKS Żelazny Opoczno Running Team
16 KAROLCZUK Aleksandra 28-09-04 K Z/1433/18 LUKS Boguszyce
17 KAROLCZUK Martyna 18-09-05 K Z/221/19 LUKS Boguszyce
18 BARTCZAK Filip 13-04-06 M Z/4156/19 MKLA Łęczyca
19 BAUER Dominik 26-02-04 M Z/70/19 MKLA Łęczyca
20 BIENIAK Natalia 30-06-05 K Z/71/19 MKLA Łęczyca
21 DUDKA Filip 31-08-06 M Z/4157/19 MKLA Łęczyca
22 PAWŁOWSKI Szymon 12-03-06 M Z/4160/19 MKLA Łęczyca
23 WOŹNIAK Hubert 29-09-05 M Z/86/20 MKLA Łęczyca
24 CETLICER Filip 18-05-01 M Z/3775/15 MKS Aleksandrów Łódzki
25 DZIADKOWIEC Jonatan 16-08-06 M Z/1563/21 MKS Aleksandrów Łódzki
26 FRONCZYK Wiktoria 29-04-02 K Z/2040/16 MKS Aleksandrów Łódzki
27 GAJDA Mikołaj 05-09-06 M Z/1412/18 MKS Aleksandrów Łódzki
28 GRACZYK Oskar 24-01-03 M Z/588/17 MKS Aleksandrów Łódzki
29 JABŁOŃSKA Oliwia 16-10-05 K Z/823/18 MKS Aleksandrów Łódzki
30 JABŁOŃSKI Hubert 16-06-06 M Z/180/20 MKS Aleksandrów Łódzki
31 JANUS Julia 21-10-01 K Z/3706/15 MKS Aleksandrów Łódzki
32 JĘDRZEJCZAK Oliwia 27-03-04 K Z/2777/17 MKS Aleksandrów Łódzki
33 KACZMAREK Kinga 05-09-05 K Z/88/19 MKS Aleksandrów Łódzki
34 KRYSZTOFIAK Jakub 11-09-04 M Z/666/18 MKS Aleksandrów Łódzki
35 OŚKIEWICZ Tomasz 02-03-05 M Z/296/18 MKS Aleksandrów Łódzki
36 PRZYGODZKI Bartłomiej 25-01-03 M Z/587/17 MKS Aleksandrów Łódzki
37 ULIŃSKI Kacper 22-02-06 M Z/89/20 MKS Aleksandrów Łódzki
38 WODZIŃSKA Weronika 24-07-05 K Z/295/18 MKS Aleksandrów Łódzki
39 WAJSZCZYK Wiktoria 29-11-02 K Z/3159/17 MKS Tomaszów Mazowiecki
40 MES Jerzy 12-09-05 M Z/4277/18 MKS Zduńska Wola
41 BARRA-STRZEMIŃSKI Mario 04-03-05 M Z/55/19 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
42 CIOŁAK Magdalena 05-05-01 K Z/729/16 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
43 GABRYSIAK Szymon 14-03-03 M Z/3875/17 MUKS Park Zduńska Wola
44 GLINKOWSKI Wiktor 03-02-05 M Z/4374/18 MUKS Park Zduńska Wola
45 KOWALCZYK Zuzanna 01-07-04 K Z/671/18 MUKS Park Zduńska Wola
46 KRUSZWIC Wiktor 12-04-06 M Z/3604/19 MUKS Park Zduńska Wola
47 OPALIŃSKI Franciszek 25-01-05 M Z/1284/20 MUKS Park Zduńska Wola
48 PIOTROWSKI Piotr 17-01-06 M Z/7/20 MUKS Park Zduńska Wola
49 SZEWCZYK Jakub 08-12-06 M Z/3605/19 MUKS Park Zduńska Wola
50 SZEWCZYK Maciej 23-01-04 M Z/672/18 MUKS Park Zduńska Wola
51 BILIŃSKA Nikola 21-09-04 K Z/651/18 RKS Łódź
52 CHAŁADZIŃSKI Oskar 11-06-04 M Z/231/19 RKS Łódź
53 CZOŁNOWSKI Beniamin 18-10-04 M Z/230/19 RKS Łódź
54 CZYŻEWSKI Jakub 31-03-01 M Z/2213/15 RKS Łódź
55 JACAK Julia 29-08-04 K Z/673/18 RKS Łódź
56 JOŃCZYK Maciej 05-01-02 M Z/3530/16 RKS Łódź
57 JÓŹWIAK Zofia 02-06-01 K Z/1840/17 RKS Łódź
58 KAŹMIERCZAK Weronika 26-01-02 K Z/1644/16 RKS Łódź
59 MARCINIAK Kalina 28-06-04 K Z/1477/20 RKS Łódź
60 PLAK Malwina 08-01-02 K Z/3535/16 RKS Łódź
61 ŚMIAŁKOWSKA Maja 30-04-02 K Z/2708/16 RKS Łódź
62 ŚWIERCZYŃSKA Julia 06-07-06 K Z/1246/20 RKS Łódź
63 WIERNICKA Zuzanna 21-10-06 K Z/1069/21 RKS Łódź
64 CHYCIŃSKA Julia 20-04-02 K Z/2391/16 UKS 55 Łódź
65 LUBNAUER Julia 06-04-05 K Z/258/18 UKS 55 Łódź
66 KUROWSKI Kacper 14-04-06 M Z/3099/18 UKS Azymut Pabianice
67 JAKÓBIEC Małgorzata 22-01-06 K Z/310/18 UKS Błyskawica Domaniewice
68 GROCHULSKA Julia 29-07-05 K Z/892/19 UKS Czempion Bełchatów
69 JOŃCZYK Julia 24-11-06 K Z/3472/19 UKS Czempion Bełchatów
70 MIELCZAREK Zuzanna 24-02-05 K Z/888/19 UKS Czempion Bełchatów
71 TULIŃSKA Julia 25-02-05 K Z/4577/18 UKS Dziewiątka Kutno
72 BIBIK Anna 29-01-05 K Z/401/19 UKS Vis Skierniewice
73 KŁOSIŃSKA Anna 28-03-03 K Z/2460/17 UKS Vis Skierniewice
74 NOWICKI Filip 07-12-06 M Z/408/19 UKS Vis Skierniewice
75 ŻACZKIEWICZ Bartosz 10-08-06 M Z/3580/20 UKS Vis Skierniewice
76 RUTOWICZ Monika 05-03-06 K Z/413/19 UMLKS Pegaz Opoczno
77 RUTOWICZ Hubert 04-07-04 M Z/414/19 UMLKS Pegaz Opoczno
78 SZYMAŃSKI Daniel 22-05-05 M Z/1022/19 UMLKS Pegaz Opoczno
79 WÓJCIAK Adrian 11-07-05 M Z/1902/21 UMLKS Pegaz Opoczno